Rock & Rap
HoşqeLDin ziYaretçi ForuMuMuza Üye OLmAk İçİN TıkLa

Join the forum, it's quick and easy

Rock & Rap
HoşqeLDin ziYaretçi ForuMuMuza Üye OLmAk İçİN TıkLa

Rock & Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ufff HaLaa devammm :S:S

:Ğ:Ğ: Ufff HaLaa devammm :S:S

Mesaj tarafından PaNdoRa C.tesi Ağus. 29, 2009 11:22 pm

' Gözya$Larını SiLéßiLécéin Ték Yér ELinin Térsi. Akmasın Gözya$Ların. IsLanmasın N GözLérin N Dé ELinin Térsi...

Tanяı DéiLim Ama Tapannaя Faя...
CahiL DéiLim Ama Séwméi ßiLméi$Léяim Faя...
YanLı$ DéiLim Ama SapkınLıkLaяım Faя...
ßazén ßo$ Konu$uяum Ama GücLü CümLéLéяim Faя...
$aяkı DéiLim Ama EzqiLéяim Faя...
Pi$man DéiLim Ama HatıяLamaı UnuddukLarım Faя...
MéqaLomAn DéiLim Ama ßüyüLéici 1 ßén Faя...
ArtiSt Hic DéiLim Ama "MuhTé$ém OLmaK" KanıMda Faя..! x)

*-*-TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim..ŞaRTLaR eŞiT oLsun..

*-*-öKüz GiBi BaKmaKLa Tren Durmas Ki.....!!!

*-*-$ey†an nefreTe sevGiDen daha çok inandı çünkü sevginin sah†esi vardı ama nefretin asla...!

*-*-I GoT RiD oF mY boYFrienD, mY caT Was aLLeRGic.

*-*-kendini mutlu mu hissediyorsun, dert etme birazdan geçer...

*-*-herşeyin yalan olduğu bi yerde gerçeĞi aramakla me$gulum..

*-*-aLLaHım onLaRa aKıL FiKiR BanaDa BoL BoL PaRa VeR...!!

*-*-DüşünüYoRum Da DüşünceLeRin en GsLi Senn Beni DüşnüP DüşünmeDiĞini DüşünüRKen...DüşüNüYoR oLmanı DüşünmeK....

*-*-acele işe...bende işicem... şeytan karışmaz merak etmee.....

Gözümden akan yaşlar;değerini bilmeyenlere (SaDaKa) olsun....!!!
NASIL SENSİZLİĞİ BEN YARATMADIYS************TADACAĞIN BENSİZLİKTE BENİM ESERİM OLMAYACAK
Bir kere gittin ya artık bin kere dönsende boş...Sen bende bittin artık ömrünce sevsende boşş...
Tek kişilik dünyamda ölçülü adımlarla yürüyorum,boşverdim ve ben artık masalıma geri dönüyorum...!!
Giden gün gelir dönmek ister,,bırakın dönsün ne kaybettiğini birdaha görsün....
Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!
Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!
Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..
ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!
GiDeN qÜn qELiR DöNmEq İsTeR,,, ßıRyasaklı kelimele DöNSüN Ne qAYßeTTiĞiNi ßiR DaHa GöRSün…

Cesaretimin Bittiği Yerde Esaretim BaşLar ..!!

нαнα ραмυктαη ρяєηѕєѕмι σℓυя σℓυм ρяєηѕєѕ ∂є∂ιğιη тαş gιвι σℓυя
тαυѕєη∂ мєѕѕєя ѕιη∂ ιη мєιηєм яü¢кєη υη∂ ∂υ вιѕт мιт αℓℓєη νєявυη∂єη
ben rüzgarın aruz vezni
Sen kükürdü ancak sus karıncalandı kalp, söyle paşa nedir
●๋: ●๋: ●๋: ●๋:тαυѕєη∂ мєѕѕєя ѕιη∂ ιη мєιηєм яü¢кєη υη∂ ∂υ вιѕт мιт αℓℓєη νєявυη∂єη●๋: ●๋: ●๋: ●๋:
içiмDe $eFiηi kayßetмi$ ßir oRkeStraηıη üzüηtüSü.. dı$ıмDa ChaRLié chapLiη qüLü$ü..||υηвαℓαη¢є∂||ѕєявєѕт νєziη ѕємвσℓiк şizσƒяєη

Ne varsa bundan sonra var.Olmaz, geri dönmem.Hep isterdin ve oldu bak!!Bugünden geriye dönmem..
Kaderime Boyun Eğmem ama aLınyazıma'da Boyun Eğmem ..!!
' hayaTTan Sonra öLümdesin..ama HayaTTa iken Ben Yoksam biLki öLmektesin !!
sağlam şöför kalmaz rampada müslüm baba sığmaz ı-poda

HaYaT Bu SeVGiLiM ÇoKTaN SeÇMeLi SeNiN Aşkın iSe Bir DöNeM öDeVi...
Rekabet Etmem Rekqabet YARATIRIM ona Buna DeğiL Ben Sâdece
DALGAMA Bakarım....!

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, byasaklı kelimelerına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

BENİ BİLEN BİLİR.TANIYAN TANIR.İSTEYEN KALIR.İSTEMEYEN YOL ALIR..

sévgım sınırsız anlayabıléné, dosluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

beni eskiler tanır,yeniler örnek alır.görenler anlatır: görmeyenlerde gözlerini kapatıp hayal etmekle kalır

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

iN$aNLaR VaRDıR SéVGiY£ LaYıKTıR ! iN$aNLaR VaRDıR SéVGiNiN £N YüCéSiNi V€RSéND€ A$aĞLıKTıR ...

LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!!

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa, kaLana qit deMék TerßiyésizLeReönMeyene DöN demeK AciZLeRe! HakedéNe YoL VeRMek Bize YaKı$ıR....

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

KaYßeTTiN ßeNDeKi SeNi GeÇMiŞ oLSuN HaDi ŞiMDi GiT uĞuRLaR oLSuN.....!!!
ßoğaZımda DüğümLendi A$k, Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir DeDiLer Gider Orada ßekLerim dedim
DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini S£yR£dîC£m ~ kIpIrtIsIz ~ SâKin qîßi GôRünC£m ~ KavGasIz øLaCaK ~ fIrtInAsIz øLaCaK

PAZARTESI_bakıstık_SALI_tanıstık_CARSAMBA_arkadasl ık_PERSEMBE_iki asık_CUMA_alıstık_CUMARTESİ_tartıstık_PAZAAR_ayrıl dık

ѕαναşıρ ∂σğяυ кöşєує gєçмєк gєяєк... çєкιρ gιтмєк ∂σğяυ ∂єğιℓ... кαувєтмє∂ιğιм вιя υмυ∂υм ναя, вєηι уαşαмα вαğℓαуαη...
..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR...

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

вυ αℓєм∂є şєкℓi вєη уαραя вєη ѕiℓєяiм σуυηα вєη вαşℓαя вєη вiтiяiяiм işiηє gєℓмєzє gαмє σνєяя güzєℓiмм..

aRtist hiÇÇ diiLim ama muhteŞem
OLmak''kanımda war....!"

Sawaşıp doЯu köşeye qeçmek qeЯek… çekip qitmek doЯu deiL.. kaybetmeeqim biЯ umudum waЯ beni yaşamaya byasaklı kelimeleLayan..
hani çocukmuşum ya hep öle söylerdin....işte sen orda kaldın...

en çok sevdiğim şekerlerime bile küstüm..çikolatalı pastalarımı tek başıma yiyorum artk..yoksun

qenedy ben topLarım kaLbinin kırıkLarny.. sırf ayakLaryna batmasn die..!!! =(

Şımarıqım,uysalım,isteyince Laf koyarım ama çok hassas ve alınganım çözemessin beni ben zor olanlardanım...
PaNdoRa
PaNdoRa
ADMİn
ADMİn

Ruh HaLi : Ufff HaLaa devammm :S:S Gevsek10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 499
Başarı Puanı Başarı Puanı : 1002
Rep Rep : 6
Doğum tarihi Doğum tarihi : 23/03/95
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/07/09
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Napıcan eWimemi qeLcn ?xd
İş/Hobiler İş/Hobiler : Rock Music
Lakap Lakap : qeDy

HaFTaNıN ÜyEsİ
HafTanın En çALışkan ÜyeSi HafTanın En çALışkan ÜyeSi:
Ufff HaLaa devammm :S:S Imgleft0/0Ufff HaLaa devammm :S:S Emptybarbleue  (0/0)

https://lost-youth.yetkin-forum.com