Rock & Rap
HoşqeLDin ziYaretçi ForuMuMuza Üye OLmAk İçİN TıkLa

Join the forum, it's quick and easy

Rock & Rap
HoşqeLDin ziYaretçi ForuMuMuza Üye OLmAk İçİN TıkLa

Rock & Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesimist Kötü Adam'dan İnciler

:Ğ:Ğ: Pesimist Kötü Adam'dan İnciler

Mesaj tarafından PaNdoRa Çarş. Ağus. 26, 2009 4:18 pm

Pesimist
...Ama yaratıldığıma göre bu dünyaya birşeyler katmam gerek,insanlar için birşeyler yapmam gerek,onlara birşeyler katmam gerek,katmam için de bende birşeyler olması gerek.

Ruunet
Kapılar gayet gürültüsüz suratıma kapanırken, farkında olmadan usulca geçen zamanın farkına vardığımda aynaya bakarak anladım yüzümdeki tahribatı..

Bagda
Korkma kimse görmeyecek ağladığını.. Yoksa Tanrı'dan mı çekiniyorsun?

Madak
Sevimsiz günlerin tebessüm uyandıran arızalı kas çekilmeleriydi..

Gereksiz
Yarınlara umutla bakma sana haram olsun, tek satır dilenme benden dilem senden uzak dursun, kaldırımlar yarınlarına yar olsun

Buhran Dolu Bir Kerahet Vakti
Kaç kere aşık oldun?. Bir çok kez değil mi?. Demek ki bir çok kez yaşanabildiğine göre o kadar da kutsal bişey değil

Açıklanamayan
Anlıyorum ki kendi kendine konuşana "deli" değil "yalnız" derler..

Sorgu!..
Ben anladım ki 7 nota 29 harften daha derin, daha alımlı..

Bugün Öldüğümüz Gün
Sen toprağın alt katmanındaki sıcaklığıyla rüyada, ben sert rüzgarı karşıdan alıyorum tüm vücuduma...
Bir fırsat ver de güleyim" dedim içimden ki cümlenin alıcısı açıktı..
Ruh gibiydim.. Evet ruh gibi, senin gibi yani...

Zaman
"Zaman" yaklaşıyor, bazen farkında olmadan, bazen kaşlarımın çatılmasına sebep olarak göstere göstere..

Esef
Bana biraz da şefkat lazım ama okşanmadan. Bana biraz sessizlik lazım, duvarların çığlıkları olmadan..

Eza
Yalan riya olsa da, duyacak tek hüda olsa da, son duyacağım bir sela.. Bilme ben yastayım, tutunacak bir iki dalım var ama ben düşmeye razıyım !..

Müseccel Tenha
Yazık bir gün yenik bir adamı uğurladı..

Delil İntikamının Karmaşası
Kıymetsiz kalacak, yazık kalacak, buruk bir iz kalacak. Kalacak çünkü bu beyin unutma özürlüsü.

Cinaze
Zayıflığımdan da şikayetçiydin sen, olsun tabutta karakter taşınmaz. Kolay giderim, zorluk çıkarmam omuzlarına..

Arbede
Tutamayacağımı bildiğim ellerin için ellerimin birine senin adını verdim. Boş banklarda otururken ellerimi parmaklarımın arasından geçirip otururdum hiç farkettin mi?..

Suret_-_Siluet
Artık 2 karaciğerim var. Ak namına bir şey kalmadı...Hala nasıl nefes alabiliyorum bilmiyorum.

29 Harf, 1 Kalem, 1 Ölü
Yüzünden acı okunuyor, yazarı ben !..

Ölesim Yok Bugün
Acıyan gözler gördüm bugün; bana bakan, acıyan sözler duydum bugün; kendi ağzımdan çıkan, acıyan bir yara gördüm bugün, kanamak için can atan !..

Pesimist 6
Gözpınarlarının yaşattığı su kaybı ve tuz azalmasından doğan tansiyon düşüklüğü...
PaNdoRa
PaNdoRa
ADMİn
ADMİn

Ruh HaLi : Pesimist Kötü Adam'dan İnciler Gevsek10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 499
Başarı Puanı Başarı Puanı : 1002
Rep Rep : 6
Doğum tarihi Doğum tarihi : 23/03/95
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/07/09
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Napıcan eWimemi qeLcn ?xd
İş/Hobiler İş/Hobiler : Rock Music
Lakap Lakap : qeDy

HaFTaNıN ÜyEsİ
HafTanın En çALışkan ÜyeSi HafTanın En çALışkan ÜyeSi:
Pesimist Kötü Adam'dan İnciler Imgleft0/0Pesimist Kötü Adam'dan İnciler Emptybarbleue  (0/0)

https://lost-youth.yetkin-forum.com

- Similar topics