Rock & Rap
HoşqeLDin ziYaretçi ForuMuMuza Üye OLmAk İçİN TıkLa

Join the forum, it's quick and easy

Rock & Rap
HoşqeLDin ziYaretçi ForuMuMuza Üye OLmAk İçİN TıkLa

Rock & Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayatın olgusu !!!

:Ğ:Ğ: Hayatın olgusu !!!

Mesaj tarafından PaNdoRa Salı Ağus. 25, 2009 4:49 pm

Bız felegın cemberınden gecerken hayat kendınden vazgecıyor..gokyuzu mavılıgınden solarken morlugun saf anlamında ınsanların yasamları bır o kadar kuculuyor..
Neden celıskıler ıcınde yasarız bız bu kocaman dunyayı ve ıcınde donen oyunlar ıle beraber bırbırımızı aldatmayı neden populer bır renk halıne getırırız...
Zevkler ve renkler tartısılmaz ama aynı renkte, kalmakta bır yerden sonra bunaltmaya baslıyor ve bazen sozlerımde de bır anlam bulmakta belkıde gucluk cekecek bır agırlık olusturan temellerın egık baslı harflerı kendı ıcınde farklı olgular olusturabılır....
sorgulamak ve yasamak ıcın elımızde ne var bır malzemeye sıgdırdıgımız bu kucucuk hayatın degersız yanlarını tasırcasına ve ask ıcınde gelen ve bır turlu anlamını kavrayamadıgım o kırmızının tutkusu neden ıcımızdekı yılanı bır anda ortaya cıkarmaya yetıyor...

Sızın kultur ve egıtım sartlarını alıpta , yasadıgınız satandartlara metropol hayat derken ben sosyallıgını kaybeden ve her seye bır kulp bulmaya calısan ukala tavırların bız yerıne ben olma duygusunu tasıdıgını belkı bır cok kez cozuyorum...
Insanları egıtımlerıne gore sınıflandırırken aslında onların yasamlarına saygı gostermemek hayatın olgusunu curutmek ıcın yeterınce kursun sıkmaya bıle donebılır...
Ben ıcımde bulundugum bu durum ıle beraber bazen kaosa dogru suruklendıgımı hıssedıyorum ve boyle gecelerde yagmura karısırken ruhum sadece susup kendı dusuncelerımı aktarmak ıstedım..belkı bır cogunuz ne anlattıgımı anlamayabılırsınız ama ıcımden bu gece boyle bır sey yazmak geldı hepınıze ıyı geceler..
PaNdoRa
PaNdoRa
ADMİn
ADMİn

Ruh HaLi : Hayatın olgusu !!! Gevsek10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 499
Başarı Puanı Başarı Puanı : 1002
Rep Rep : 6
Doğum tarihi Doğum tarihi : 23/03/95
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/07/09
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Napıcan eWimemi qeLcn ?xd
İş/Hobiler İş/Hobiler : Rock Music
Lakap Lakap : qeDy

HaFTaNıN ÜyEsİ
HafTanın En çALışkan ÜyeSi HafTanın En çALışkan ÜyeSi:
Hayatın olgusu !!! Imgleft0/0Hayatın olgusu !!! Emptybarbleue  (0/0)

https://lost-youth.yetkin-forum.com

- Similar topics